Ekspres do kawy JURA GIGA 6 Aluminium (EA)

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • Cena netto: 12 194,31 zł Cena brutto: 14 999,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

  Właściwości

  Gwarancja producenta: 25 mc-y
  Dostawa: 0 zł
  Dostawa, uruchomienie, szkolenie: Zapytaj o szczegóły j.broda@brodasystem.pl lub 662 284 040
  Ekspres z opcją ONE-TOUCH: Tak

  JURA GIGA 6 Aluminium (EA) - banner

  GIGA 6 Perfekcja, precyzja i profesjonalizm w nowym wymiarze

  Lider innowacji JURA wypuszcza na rynek GIGA 6 – najwyższej klasy profesjonalne urządzenie do użytku domowego. To najwyższej klasy urządzenie łączy w sobie najnowocześniejsze technologie szwajcarskiej marki premium oraz wiedzę i doświadczenie nabyte podczas produkcji ponad 5 milionów automatycznych ekspresów do kawy. Jest to gwarancją maksymalnej funkcjonalności, niezawodności i jakości. GIGA 6 wyposażony w 2 elektronicznie regulowane ceramiczne młynki tarczowe, 2 pompy i 2 termobloki za naciśnięciem jednego przycisku przyrządza od razu 2 specjały kawowe jednocześnie, w doskonałej jakości znanej bywalcom kawiarni – zawsze świeżo mielone, nie z kapsułki.

  Podwójna moc i podwójne działanie dla 28 specjałów kawowych

  Dwa elektronicznie regulowane ceramiczne młynki tarczowe .

  Wykonane z maksymalną precyzją z jednego z najtwardszych tworzyw, 2 elektronicznie regulowane ceramiczne młynki tarczowe gwarantują idealną delikatność kawy. Automatic Grinder Adjustment (A.G.A.) zapewnia stale doskonały rezultat, przez cały okres trwałości młynka. Oba samonastawne młynki pozwalają na stosowanie dwóch różnych gatunków kawy, do wyboru pojedynczo lub w formie mieszanki. Można ją dowolnie wybierać w krokach co 25% (np. 100% w lewo, 75% w lewo / 25% w prawo, 50% w lewo / 50% w prawo), zapewniając sobie zawsze doskonałą, indywidualną mieszankę..

  Rezultatem idealnych warunków ekstrakcji jest najwyższa przyjemność picia kawy. Modne specjały stanowią sumę doskonałych składników. W związku z tym nowy GIGA 6 opanował sztukę przeprowadzania trzech różnych procesów parzenia kawy oraz optymalnego podgrzewania i spieniania mleka, które demonstrują swoje mocne strony w trzech różnych procesach przyrządzania modnych specjałów. Zastosowanie zupełnie nowych komponentów wewnętrznych ze skumulowaną mocą 2 systemów podgrzewania i 2 pomp pozwala przyrządzać kawę i mleko lub piankę mleczną jednocześnie. Dzięki temu miłośnicy kawy zyskują dostęp nawet do modnych napojów mieszanych, takich jak kawa latte, flat white czy cortado. Nowy, prestiżowy obiekt JURA przyrządza na życzenie nawet 2 specjały jednocześnie. Mleko i piankę mleczną można całkowicie dostosować do indywidualnego gustu i zaprogramować na 10 poziomach temperatury.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 Aluminium (EA)

  Sztuczna inteligencja

  Wraz z modelem GIGA 6 do koncepcji obsługi wkroczyła sztuczna inteligencja. Kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 4,3” pokazuje użytkownikowi wyłącznie istotne informacje. Samouczący się algorytm rozpoznaje indywidualne preferencje smakowe i odpowiednio dostosowuje ekran startowy. Pojawia się na nim 2, 5 lub 8 preferowanych specjałów. Obrazki i symbole nie wymagają objaśnień, są przemyślane i ograniczone do absolutnej istoty rzeczy. Specjały mogą być nazywane indywidualnie, a ich nazwy wyświetlane lub ukrywane.

  Ekspres do kawy Jura Giga X8 II Generacji

  Po raz pierwszy

  W kwestiach modnych specjałów GIGA 6 jest prekursorem: po raz pierwszy przyrządza cortado – przysmak popularny wśród koneserów kawy – za naciśnięciem jednego przycisku. Dochowując wierności swemu hiszpańskiemu pochodzeniu, cortado stanowi doskonałą mieszankę aromatycznego espresso i łagodnej, puszystej pianki mlecznej. Dzięki wszechstronnym możliwościom indywidualizacji GIGA 6 można wybrać proporcje zmieszania espresso i pianki mlecznej zgodnie z własnymi gustami.

  Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji w przypadku krótkich specjałów, zapewniając idealny rozkwit aromatów. Aby również po dłuższych przerwach w przyrządzaniu już pierwsza kawa spływająca do filiżanki była naprawdę gorąca, JURA opracowała nowość: inteligentne wstępne podgrzewanie.

  Ekspres do kawy Jura Giga X8 II Generacji

  Inteligentny system wody ( Intelligent Water System, I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

  Stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. ołów, chlor).

  Filtr CLARIS Smart zastosowany w nowych ekspresach działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia wybranej przez użytkownika kawy. Aby optymalnie wykorzystać zalety i pojemność filtra (jego żywotność), ekspres do kawy Jura Giga 6 automatycznie rozpoznaje wkład filtra CLARIS Smart – dzięki technologii RFID. Stosowanie filtrów nigdy nie było tak proste i efektywne.

  Ekspres do kawy Jura GIGA 6

  Sekret idealnej filiżanki kawy

  Nowa GIGA 6 oferuje trzy różne sposoby zaparzania kawy oraz trzy różne procesy przygotowania specjałów mlecznych.

  Ten profesjonalny ekspres do użytku domowego jest pełen najnowszych technologii, zapewniających doskonałe rezultaty podczas przygotowywania specjałów kawowych. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, ze szwajcarską precyzją, z przejrzystym designem GIGA 6 - to emanacja mocy i doświadczenia. Imponującą jakość kultowego nowego automatycznego ekspresu do kawy podkreśla solidny panel przedni wykonany z aluminium o grubości 3 mm oraz masywne pokrywy pojemników na ziarna, wykonane z chromowanego odlewu cynkowego. Obsługa tego arcydzieła szwajcarskiej inżynierii jest całkowicie intuicyjne dzięki ekranowi dotykowemu oraz pokrętłu Blue Crystal Rotary Switch, a wisienką na torcie jest to, że miłośnicy kawy mogą wybierać spośród 28 różnych specjałów. Pięciogwiazdkowa obsługa na zupełnie nowym poziomie jest możliwa dzięki sztucznej inteligencji i całemu projektowi, który został starannie przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA)

  Szeroki wachlarz kompozycji kawowych…

  Ekspres Giga 6 oferuje 28 specjały:

  • Espresso / 2x Espresso
  • Kawa / 2x Kawa
  • Cappuccino / 2x Cappuccino
  • Kawa latte(café au lait) / 2x Kawa latte(café au lait)
  • Caffè Barista / 2x Caffè Barista
  • Lungo Barista / 2x Lungo Barista
  • Espresso doppio
  • Espresso macchiato / 2x Espresso macchiato
  • Latte macchiato / 2x Latte macchiato
  • Cortado / 2x Cortado
  • Flat white / 2x Flat white
  • Porcja pianki mleczne / 2x Porcja pianki mleczne
  • Porcja mleka / 2x Porcja mleka
  • Mleko / 2x Mleko
  • Dzbanuszek kawy
  • Woda na zieloną herbatę / Woda na czarną herbatę
  • Gorąca woda
  Ekspres do kawy Jura Giga X8 II Generacji

  Dwa ceramiczne wysokowydajne młynki tarczowe

  Dwa ceramiczne wysokowydajne młynki tarczowe sterowane elektroniczne gwarantują szybkość i precyzje procesu mielenia i skrócenie czasu nawet o 75% w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami. Zastosowanie żaren wykonanych ze spieków ceramicznych gwarantuje niezmienną jakość napojów, jak również większą żywotność urządzenia oraz bardzo cichą pracę.

  Dwa oddzielne pojemniki umożliwiają zastosowanie dwóch różnych ziaren kawy. Idealne w miejsca gdzie preferencje, co do mocy i smaku kawy, są mocno zróżnicowane. Rozwiązanie to pozwala zdefiniować kompozycje kawowe na bazie jednego lub drugiego ziarna w zależności od zapotrzebowania.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA)

  Intuicyjna obsługa

  Kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4,3 cala oraz wysokiej rozdzielczości, wyświetla użytkownikowi istotne dla niego informacje. Specjalny algorytm identyfikuje osobiste preferencje każdego użytkownika i odpowiednio dostosowuje ekran startowy, wyświetlając dwa, pięć lub osiem preferowanych specjałów kawowych. Specjałom kawowym można nadać określone nazwy, które mogą być wyświetlane lub ukrywane..

  Wyświetlacz nie tylko pokazuje kompozycje kaw, które możemy w danym momencie przygotować, ale prowadzi użytkownika poprzez szereg procesów eksploatacyjnych (czyszczenie, wymiana filtra, odkamienianie) i konfiguracji systemu (definiowanie produktów). Wyświetlacz TFT oraz menu w języku polskim, to łatwość komunikowania się z ekspresem.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA) Wyświetlacz

  Perfekcyjne Latte Macchiato… Kawa jak w kawiarni

  W modelach GIGA jest system automatycznego przełączania dozowania mleka spienionego na niespienione. Podczas przygotowywania napoju Latte Macchiato ekspres pobiera i dozuje na początku mleko niespienione (1/3 szklanki), następnie automatycznie przełącza się na piankę mleczną (dopełnia do wysokości 2/3 szklanki). W tym momencie w szklance mamy idealnie rozwarstwione mleko. W ten sposób nie ma potrzeby ustawiania pauzy (czyli czasu potrzebnego na rozwarstwienie pianki mlecznej). Po wydaniu mleka ekspres zaczyna dozować kawę, która przechodzi przez warstwę pianki i zatrzymuje się na warstwie mleka niespienionego. W ten właśnie sposób uzyskujemy idealne trzywarstwowe Latte Macchiato.

  Wyposażony w technologię idealnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacze mają dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie. Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednolita i wygładzona. Specjalna konstrukcja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance) – GIGA 6 jest w stanie przygotować najwyższej jakości piankę o idealnej teksturze, która z pewnością będzie ukoronowaniem każdego z modnych specjałów.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA) z chłodziarką

  Najwyższe standardy – Higiena totalna

  Konserwacja nowoczesnego automatycznego ekspresu Jura Giga 6 jest równie prosta, jak przyrządzanie kuszących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest łatwo zdejmowalną i przystosowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny oraz zapewnia doskonały efekt spienionego mleka.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA)

  Łatwo wyjmowana taca ociekowa

  Przeprowadzanie codziennych czynności konserwacyjnych ułatwia zaprojektowana na nowo tacka ociekowa umożliwiając wysunięcie jedną ręką. Utrzymanie ekspresu w czystości nigdy nie było prostsze.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA)

  Przyjazny dla użytkownika

  Dla większego komfortu korzystania z ekspresu przez wielu użytkowników tacka ociekowa posiada wyraźne oznaczone miejsce, w którym należy umieścić kubek.

  Ekspres do kawy Jura Giga 6 (EA)

  Specjały

  Rozwiń

  Standardy JURA

  Regulowana jednostka zaparzająca

  5 - 16 g

  Inteligentny System Wstępnego Zaparzania - Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)

  parametry

  Wstępne podgrzewanie

  parametry

  Aktywny monitoring ilości ziaren

  parametry

  Energy Save Mode (E.S.M.©)

  parametry

  Wysokowydajna pompa, 15 bar

  2

  System grzewczy Termoblok

  2

  System obiegu płynów

  2

  Monitorig napełnienia tacy ociekowej

  parametry

  Automatyczna kalibracja Młynka (A.G.A)

  parametry

  Zintegrowany program płukania, czyszczenia i odkamieniania

  parametry

  Programowanie indywidualnej ilości wody

  parametry

  Jedna lub dwie filiżanki espresso podczas jednego cyklu

  parametry

  Higiena JURA: certyfikat TÜV

  parametry

  Wkład filtra

  CLARIS Smart

  Tryb Oszczędzania Energii (E.S.M.©)

  parametry

  Swiss made

  parametry

  Korzyści

  Kompatybilny z J.O.E.®

  parametry

  Technologia delikatnej pianki JURA

  parametry

  Przygotowanie mleka lub spienionego mleka

  parametry

  Typ młynka

  Dwa elektrycznie regulowane profesjonalne ceramiczne młynki tarczowe / A.G.A.©

  Możliwość stosowania różnych rodzajów kaw

  Tak

  Licznik młynka

  2

  Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

  parametry

  Pojemnik na kawę mieloną

  parametry

  Dla zwiększenia różnorodności możliwość stosowania kawy mielonej

  parametry

  Wybór ziaren A la carte

  parametry

  Opcje ustawień i programowania

  Programowanie ilości wody

  parametry

  Ilość wody może być dostosowywana za każdym razem

  parametry

  Ilość wody może być dostosowywana za każdym razem

  parametry

  Programowanie mocy kawy

  10

  Kolejne kroki programowania mocy kawy

  parametry

  Programowanie temperatury

  3

  Programowanie ilości mleka

  parametry

  Programowane poziomy temperatury gorącej wody

  3 kroki

  Programowanie ilości gorącej wody

  parametry

  Rotary Switch

  parametry

  Licznik dzienny

  parametry

  Programowanie godziny włączenia

  parametry

  Programowanie godziny wyłączenia

  parametry

  Pokazuje ilość przygotowanych kaw w podziale na rodzaje

  parametry

  Zintegrowany program płukania i czyszczenia systemu mlecznego

  parametry

  Automatyczny program płukania systemu cappuccino

  parametry

  Wyświetlacz czasu pozostałego do zakończenia cyklu

  parametry

  Generowanie grupy kodów

  parametry

  Wzornictwo i materiały

  Wyświetlacz

  TFT ekran dotykowy kolorowy wyświetlacz

  Regulacja wysokości podwójnej wylewki (mleko/kawa)

  69 - 158 mm

  Dysza gorącej wody

  parametry

  Regulowana dysza gorącej wody

  70 - 159 mm

  Podświetlenie filiżanki

  Biały i bursztynowy

  Osobne odkamienianie zbiornika na wodę

  parametry

  Projektowanie akustyczne

  parametry

  Codziennie używane

  Obszary zastosowania

  Dostawca usługi


  W liczbach

  Pojemność zbiornika na wodę

  2,6 l

  Pojemność zbiornika na fusy (porcje)

  20

  Ilość zbiorników na ziarna kawy

  2

  Pojemność zbiornika na ziarna kawy

  2x280 g

  Długość kabla zasilającego

  1,2 m

  Napięcie

  220 - 240 V ~

  Natężenie prądu

  10 amp

  Częstotliwość

  50 Hz

  Moc

  2300 wat

  Systemy do rozliczania

  zgodny

  Zużycie energii podczas czasu oczekiwania

  < 0.5 Watt

  Waga

  18 kg

  Szerokość

  32 cm

  Wysokość

  41,5 cm

  Głębokość

  48,0 cm

  Numer artykułu

  15394

  Zintegrowany program płukania i czyszczenia dyszy cappuccino

  parametry

  Zintegrowany program czyszczenia systemu mlecznego

  parametry

  Automatyczny program płukania systemu cappuccino

  parametry

  Wyświetlanie statusu konserwacji

  parametry

  Certyfikat higieniczny TUV

  parametry

  Wylewki

  Regulowana wysokość podwójnej wylewki kawy

  69 - 158 mm

  Regulowana wysokość wylewki cappuccino

  69 - 158 mm

  Dysza gorącej wody

  parametry

  Regulowana wysokość dyszy gorącej wody

  69 - 165 mm

  Spienianie mleka

  Dysza delikatnej pianki


  Design i materiały

  Podświetlenie filiżanki bursztynowym światłem

  parametry

  Podświetlenie filiżanki białym światłem

  parametry

  Zbiornik na kawę mieloną

  parametry